Firma Unvanı   GAZİANTEP CENGİZ LOJİSTİK   Ofis Görüntüsü 
Yetkili  BEYTULLAH TALAY  
Telefon 0216 304 00 26

 

Cep Tel

0539 827 00 26

0543 896 27 97

Faks  -
E-mail  -
Web Site  -

 

  • İstanbul
  • Gaziantep
  • Osmaniye

 

GAZİANTEP CENGİZ LOJİSTİK Gaziantep ile İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, illerine toptan ve parsiyel  taşımacılık, depolama ve dağıtım hizmetleri ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmıştır. Uzman personelimiz aracılığı ile eşyalar farklı taşıma bölgelerden alınıp, kişiye özel sigortalı depo oda sistemleri ile muhafaza edilmektedir. Her türlü eşyanızı güvenle taşıyabilecek kapalı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz tüm bu hizmetlerimiz sigorta kapsamındadır ve eşyalarınızı tamda söz verdiğimiz zamanda teslim etmekteyiz.  Güvenli taşımacılık ve nakliye çözümleri hizmeti, istiyorsanız biz size bir sadece bir telefon kadar yakınız.

Misyonumuz.

Nakliye ve taşımacılık sektöründe en iyi firma olma yolunda hızla ilerleyen firmamız profesyonel ve güler yüzlü ve uzman kadrolarla elemanları gerçek anlamda güvenilir hizmetler sunmak. Çünkü firmamız kendi alanında en her geçen gün gelişen bir yapısıyla eşyalarınızı güvenli bir ortamda taşımaktadır.

 

 Vizyonumuz

Nakliyat sektöründe hızla yükseliş gösteren firmamız sektörsel olarak İstanbul ilinde nakliye denince akla ilk akla gelen firmalar listesinde her zaman ön plana çıkmaktadır. Yılların verdiği tecrübe kaliteli elamanları ve lüks araçları ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermek.

 Hizmetlerimiz

-Nakliye Hizmetleri

-Komple taşımacılık

-Şehirlerarası parsiyel nakliye

-Parsiyel  yük taşımacılığı

TOP