Firma Unvanı KUMRUGLOBAL LOJİSTİK   Ofis Görüntüsü 
Yetkili Ayhan Çubukçu  
Telefon 0 216 394 31 31
Cep Tel

0 544 664 50 84

Faks 0 216 394 31 35
E-mail  
Web Site  

 

  • İstanbul
  • Hatay
  • Antakya
  • Bursa
  • Kırıkhan
  • Osmaniye

 

KUMRUGLOBAL LOJİSTİK firması olarak verdiğimiz hizmet sonrası alacağımız memnuniyeti her zaman alacağımız paraya tercih etmişizdir. Bu prensip ve anlayışla müşterilerimizin beklentilerine uygun kalitede hizmet vermeye çabalarız. Siz de firmamızdan nakliyat hizmeti aldıktan sonra görüş ve yorumlarınızı web sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. Bu kusursuz hizmet verme adına önemli bir parametredir. Kaliteli hizmeti esas alarak uygun fiyat avantajları ile sunduğumuz tüm taşımacılık hizmetlerinde piyasadaki diğer taşımacılık arasında bu kadar çok tercih edilmemizin nedeninin dürüstlüğümüz olarak nitelendirdik. İşte bu nedenle Firmamız verdiği hizmet kalitesine kattığı özverili çalışmalarımızla taşımacılık sektöründe her zaman tercih edilen bir isim olmuştur.

Vizyonumuz& Misyonumuz

İstanbul merkezli çalışan firmamız kendi alanında en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunabilmek adına her geçen gün gelişen bir yapıya eşyalarınızı güvenli bir ortamda taşımaktadır

Taşımacılık şirketi olarak kendisini sürekli geliştirerek yenileyen bir kuruluş olarak  sektöründe hızlı şekilde ilerlemektedir.

Yaptığımız tüm taşımacılık işleri sigortalıdır ve size sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimiz sigorta kapsamındadır ve eşyalarınızı söz verdiğimiz gün ve saatte teslim etmekteyiz.  

Verdiğimiz Hizmetler

 

-Şehirlerarası eşya taşıma

-Şehir içi taşıma

-Şehir için taşımacılık

-Komple taşımacılık

-Depolama

-Eşya depolama

TOP