1 Aralık 2006 tarihinde İstanbul Park Transport Akaryakıt Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından işletmeye açılan ve Orhanlı Lojistik Merkezi'nde 40 dönümlük sosyal tesisler ve 105 adet nakliye şirketlerine ait ofisler, 60 dönümlük alanda ise kamyon ve tır parkı mevcuttur.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen entegre lojistik anlayışıyla hizmet vermekte olan şirketimizin en büyük vizyonu, çağın gerektirdiği entegrasyon ve gelişimi sağlamak, devletimizin planladığı lojistik köy projelerine uyumlu çözümler üretmek eve bu projelerde etkin işletmeci olarak katılım sağlamak. Ulaştırma Bakanlığı'nın başlatmış olduğu mastar planı çerçevesinde ülkemizdeki araç ve lojistik hizmetlerinin planlanan hedefleri doğrultusunda entegrasyonunu sağlamak ve tecrübelerimizi siz değerli iş ortaklarımız ile paylaşmaktır.

Kalite Politikamız

-        Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki taşımacılık ihtiyaç belirtilerini en doğru biçimde tespit etmek

-        Ülkemizin ana ulaşım planlamasına uygun noktalarda standartların üzerinde bir kalitede yeni bir anlayış ve teknoloji ile sektörde faaliyet gösteren lojistik tesisler kurmak.

-         Bunları çağın gereklerine uygun şekilde işletmek ve sürekli üretmektir.

-         Sitemiz içerisinde taşıyıcı olarak faaliyet gösteren tüm araç sahiplerinin AB uyum yasaları çerçevesinde gerekli olan tüm eğitim ve hizmet standartlarını sağlamak ve bu seviyeleri dünya standartlarına çıkarmaktır.

-        -İletişim ve etkileşim en aktif şekilde kullanarak ş araçlarını şehir merkezlerine sıkışmakta olan lojistik hizmet birimlerinin daha planlı ve daha verimli hizmet vermesini sağlamak.

Tüm Nakliyecileri Birlikte Çalışmaya Davet Ediyoruz

Sitemizde: 105 adet nakliye ofisi, yurtiçi ve yurtdışı firmalara otopark ve araç temini, 81 ile parça yük - komple yük, bankacılık hizmeti, kafeterya;
Garajımızda: 24 saat kamera kaydı, 1 saat ücretsiz otopark, banyo imkânı;

 

TOP