İstanbul Tır Parkı

Tır parkı nakliyat hizmeti sunan kamyon ve tırlar için özel bir Misyon ve görev  ile geliştirilmiş garaj ve açık alan parkları dır.  Bu bağlamda tır parkları, araçlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz alanlar olup, bir birinden farklı kamyon, tır modellerine sahip olduğu uzunluk ile ölçülerine bağlı olarak uygun bir park alanı sağlamaktadır. Ayrıca tır parkları nakliyat için tercih edilen bu araçların güvenli bir alanda konumlandırılması hizmetini de sunar. Bu tır sahipleri kadar tır ve kamyonlar ile nakliyatın yapılacağı müşterilerin tüm bu hizmetlerden memnun kalmasını da sağlar.

Tır Parkı

Tır parkı hizmeti için belirlenen tüm bu alanlar, belli bir şerit düzeni ile araçların birbiri ile uyumlu olacak şekilde ayrılmıştır. Ayrılan her bir alan için farklı tır ve kamyon modelleri için uygun bir park alanı sağlanmıştır. Bu da özellikle şehirler arası, şehir için ya da farklı semt ve  muhitler arasında nakliyat işini gerçekleştiren tır ve kamyonların güvenli bir şekilde park etmesini sağlar. Bu alanlar sayesinde oluşabilecek büyük park sorununun önüne geçilmiştir. Bununla birlikte de uygun bir fiyatlar dahilinde her türlü uzun, geniş, küçük ya da büyük boyuttaki araçlar için son derece güvenli, açık ve kapalı park alanı hizmeti sunulmaktadır.

İdeal Bir Tır Parkı Genişliği Nasıl Olmalı?

İdeal bir tır parkı nasıl olmalıdır? Kısaca özetlemek  gerekirse, her model ve boyuttaki tırın kolay bir şekilde giriş ve çıkış yapabilmesine olanak sağlayacak şekilde konumlandırılmış olması gerekmektedir. Bu noktada araçlar için Park alanının genişliğinin ne kadar önemli olduğu ön plana çıkar. Başarılı bir nakliyat hizmeti gerçekleştirilmesi için zamanında teslim ve hizmet önemlidir. Bu sebeple verilen nakliyat hizmetinin eksiksiz ve mükemmel bir şekilde tamamlanabilmesi için istenilen zaman tasarrufu kadar uygun bir maliyetin sağlanabilmesi adına İstanbul tır park alanı oldukça ideal bir tercih olmaktadır. Yalnızca tırlar için özel bir Misyon ve görev ile geliştirilmiş bu alanlarda farklı tür ve modellerdeki nakliyat kamyonları da,  güvenli bir şekilde park edebilmektedir. Sizde  7/24 bu tır park alanını kullanabilirsiniz.

TOP