Firma Unvanı Türknak Lojistik   Ofis Görüntüsü 
Yetkili Hasan Kıral  
Telefon 0 216 540 56 03
Cep Tel 0 554 575 68 18
Faks 0 216 540 56 05
E-mail bilgi@turknak.com.tr
Web Site www.turknak.com.tr

 

  • İstanbul
  • Ankara

 

Hakkımızda

2001 yılında kurulan köklü bir firma olan firmamız taşımacılığın adresi olarak gerek hizmet aşamasında gerekse hizmet sonrasında kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla ile müşterilerimize her türlü desteği tam olarak vermektedir Siz değerli iş ortaklarımız için hiçbir özveriden kaçınmadan olabilecek en erken zamanda eşyalarınızı taşımaktadır.  Ayrıca firmamız kişiye özel sigortalı depo oda sistemleri alanında verdiği kartal depolama, hizmetini uygun şekilde kalite standartlarına gerçekleştirmektedir. Nakliyat, firmamız ulaştırma bakanlığı karayolu taşıma kanunu ve karayolu taşıma yönetmeliği hükümleri gereğince karayolu taşımacılık yetki belgesi olan firmamız Avrupa standartlarında taşımacılık hizmeti vermektedir. Profesyonel olarak firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimize yalnızca bir telefon kadar uzaktayız.

Misyonumuz

Siz değerli iş ortaklarımız için hiçbir özveriden kaçınmadan olabilecek en erken zamanda eşyalarınızı taşımaktadır. İstanbul nakliyecilik sektöründe her zaman 1 numara olan firmamız en uygun fiyat avantajları ile nakliye çözümleri sunmaktadır.

-Sunduğumuz nakliyat ve taşımacılık hizmetlerimizde amacımız sadece sizlerin o anki taşınma sorununuzu halletmek değil aynı zamanda sizleri de tüm hizmetlerimiz hakkında da bilgilendirmek.

Vizyonumuz

Uzman ve güvenilir taşımacılık ile İstanbul’da adından söz ettiren  hizmetleri ile taşımacılık sektöründe her zaman bir adım öndedir. Çünkü firmamız kendi alanında en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunabilmek adına her geçen gün gelişen bir yapıya eşyalarınızı her koşulda güvenli bir ortamda taşımaktadır.

Hizmetlerimiz

-Şehir içi şehirlerarası nakliyat

-Komple taşımacılık

-parsiyel kargo

-Parsiyel Taşıma

- sigortalı nakliye

 

TOP