Tuzla Tır Kantarı

İstanbul Nakliyeciler Sitesinin Tuzlada verdiği tır kantarı hizmeti sayesinde tırlarınızın net ağırlıklarınızı görebilirsiniz. Son derece işe yarar, kullanışlı bu ağırlık sistemi her türlü uzun ve geniş araçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sistem sayesinde tır düz bir zeminde durur ve bu mevcut ya da ek ağırlığı net olarak hesaplanabilir. Bu hesap sistemi sonucundaki veriler istenirse belgeye de döküm halinde alınabilir. Tuzla tır kantarı sayesinde uzun yol taşımacılığı yapan tırlar, şehirlerarası nakliyatyapan kamyonlar Tuzladan ne kadar ağırlık ile  çıkış yaptıklarını net bir şekilde görmüş olurlar.

Tuzla tır kantarı sistemi her türlü tır ve kamyon modelleri için uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sayede istenilen veriler doğru bir şekilde elde edilmektedir. Gerektiğinde farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabilmek üzere, ağırlık verileri belgeye döküm olarak ta alınabilmektedir. İşlevselliği son derece basit olan Tır kantar sisteminde araçlar kantar zeminin üzerine çıkar.  Sağ ve sol taraftaki tekerler hedef alındığı bu sistem üzerine gelen ve araç düz bir zeminde durarak ağırlık işlemi kısa sürede başarılı bir şekilde tamamlanmış olur.

Tuzla’da tır kantarı arayışı içinde iseniz, her türlü nakliyat ve taşımacılık yapan kamyon, tır modellerine özel olarak geliştirilmiş bu kantar modelleri aynı zamanda modern bir teknolojiye sahiptir. Bu sistemi sayesinde ölçüm işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, yola çıkarken de nakliyat, yük giriş çıkış noktalarında ağırlığınız net olarak belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Her türlü geniş uzun araç, tır, kamyon ve farklı modellerdeki araçların ağırlık ölçümü  için Tuzla tır kantarı kusursuz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için aracınızı Tuzla’da bulunan tır kantar merkezine getirmeniz ve ağırlık ölçme işlemlerinizi tamamlamanız gerekir. Tuzla’da tır kantar hizmeti için ilk ve tek adres.

TOP