Uluslar Arası Nakliye Firmaları

 

Uluslararası  nakliye firmaları  Karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu ile taşımacılık yapmakta olup, uluslararası lojistik kavramda, taşıma ve tedarik boyutundan çok daha ileri bir mana ifade etmektedir. Ülkemiz uluslararası lojistik yönünden stratejik bir konuma sahip olması sebebiyle, mevcut olan altyapısının geliştirilmesi, ulaştırma politikalarındaki göstermiş olduğu hızlı değişim ve bu konudaki  mevzuatların  uygunlaştırılmasına yönelik sürdürdüğü çalışmaları ile  uluslararası lojistik sektöründe hızla ilerleme göstermektedir.

 Günümüzde neredeyse her sektörün vazgeçilmez bir unsuru  haline gelen ile Uluslar Arası Nakliye Firmaları gerekçalışanlar, müşteriler, tedarikçiler ve ortakçıları gibi paydaş ve komanditerleri bir araya getirmektedir. İşte bu sebeple uluslar arası nakliyat ve lojistik alanda etkin bir değişim için iyi bir yönetimi gerektirmektedir. Diğer taraftan böyle bir hizmetin gerçekleştirilmesine imkân sağlayacak olan liman, demir yolu, kara yolu, antrepo,  gibi altyapı çalışmalarının sağlayacağı faydalar açısından da önemli bir yer tutmaktadır.

Uluslararası taşıma sektöründe emin adımlarla ilerleyen Uluslar Arası Nakliye Firmaları lojistik kelimesinin tanımına uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Gereksinme olarak gümrüklü ve gümrüksüz antrepolarda çözüm ortağı olan gümrük müşavirliği ile sizden alınan bir hırdavat, mal ve emtiayı istediğiniz yere alternatif uluslararası taşıma şekilleri ile teslim etmektedir. Yine başka bir alternatif olarak kurye taşımacılığında da hizmet veren bu firmaların bazıları ayrıca danışmanlık hizmeti de vermektedir. Tüm dünya ülkelerine hizmet sunan bir uluslararası nakliye firması için teslim aldığı malın güvenle ve kısa süre içerisinde varış limanına varması çok önemli bir Kriterdir.  İstanbul nakliyeciler sitesi olarak bir Uluslar arası nakliye hizmeti vermekte olan firmalar ile birlikte Uluslar arası nakliye firması arayış içerisinde olanları bir araya getirme amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Web sitemiz üzerinden uluslararası nakliye firmaları ile İlgili menüleri takip ederek dilediğiniz güzergâhtaki uluslararası nakliye firmalarının bilgilerini görebilir ve değerlendirmeleri yaparak hem zamandan hem de paradan da tasarruf edebilirsiniz.

 

TOP